Hubnutí není snadný úkol – vyžaduje vyváženou stravu a správný tréninkový režim.

Tip na hubnutí: Buďte důslední

Fakta nebo fikce: Co říkají odborníci Po první fázi je dieta mnohem střídmější než Atkinsova dieta. Celkově je dieta doporučená ve 2. a 3. fázi poměrně vyvážená a umírněná. Nedávno vydala společnost Agatston The South Beach Diet Cookbook, která nabízí mnoho dalších receptů a tipů. Obsahuje dva bonusové tipy na podporu metabolismu, které většina populace zanedbává. Zde jsou její nejlepší tipy, jak si trvale udržet váhu. Zatímco celkovým tématem knihy je správná výživa, Willett nazývá kontrolu hmotnosti nutričním faktorem číslo jedna pro dobré zdraví. Přestože neexistuje žádný přísný dietní plán jako takový, kniha poskytuje týdenní ukázkové jídelníčky a asi 50 receptů v souladu s Willettova pyramida. Jezte více, važte méně poskytuje více receptů než většina dietních knih – a má to dobrý důvod. Nyní se podívejme na další široce známý dietní plán, South Beach Diet. Díky online možnosti personalizace má The South Beach Diet větší potenciál pro trvalé a zdravé výsledky. Ve většině supermarketů najdete různé balené potraviny nesoucí název South Beach Diet, včetně občerstvení, cereálií, sušenek, sušenek, mražených předkrmů, zábalů a dezertů.

Mnoho lidí považuje za motivující se pravidelně setkávat s lidmi, kteří se také snaží zhubnout. Hubnutí vyžaduje čas – a to může být frustrující. Ale neměli byste to přehánět ani s dobrými sacharidy, protože velké porce těchto potravin mohou stále zvyšovat hladinu glukózy a inzulínu v krvi. Jedná se o zdravé a pohodlné možnosti, ale podstatně dražší než nákup celých potravin. Tyto hodnoty jsou založeny na průměrné hmotnosti a úrovni fyzické aktivity mužů a žen Singapuru. Vzhledem k tomu, že hubnutí se během fáze 2 zpomalí a kila se mohou během fáze 3 vrátit zpět, dietáři mohou být frustrovaní a chtít se vrátit do fáze 1 nebo v ní zůstat. Online program vám umožňuje lépe přizpůsobit jídelníček ve srovnání se samotnou knihou , ale plánujete zaplatit asi 65 $ za 3 měsíce této služby. Ve fázi 2 postupně uvolňujete příjem sacharidů a přitom sledujete svou váhu a to, jak se cítíte.

Celkové omezení příjmu sacharidů vám také může pomoci udržet si úbytek hmotnosti. Jeho plán není ani low carb, ani low fat. Jeho program omezuje příjem tuků na 10 procent nebo méně denních kalorií a zakazuje živočišné produkty, oleje a cukr. Agatston věří, že hlad podkopává plány na hubnutí, takže nevyžaduje, abyste počítal kalorie, sacharidy, bílkoviny nebo tuky. Agatston doporučuje cvičení, ale říká, že není nutné zhubnout; spíše je klíčový pro rychlejší hubnutí a pro snížení hladiny inzulínu a glukózy. Zatímco Agatston nařizuje dietářům jíst jídla normální velikosti, může to být problém pro ty, kteří mají problémy s interpretací svých pocitů hladu a plnosti. Největší problém, který má většina odborníků s Ornishovou dietou, je však ten, že pro většinu lidí prostě není reálná. Tento nedostatek schopnosti držet se toho může být pro většinu lidí pádem Ornishova plánu. Arthur Agatston, kardiolog, z frustrace nad nedostatečnými výsledky svých pacientů, když drželi diety s vysokým obsahem sacharidů a s nízkým obsahem tuku. Dr. Dean Ornish je známý svým přísným nízkotučným dietním programem, který snižuje riziko srdečních onemocnění a dokonce zvrací poškození tepen. A není možné se vracet o vteřiny nebo třetiny. Pokud ponecháte stranou některá neprokázaná vysvětlení, proč dieta funguje, SugarBusters!

Doporučení vrátit se do fáze 1 nebo 2 kdykoli začnete přibírat na váze, může způsobit nedostatek živin, pokud zůstanete na restriktivní dietě fáze 1 příliš dlouho. Jakmile dosáhnete své cílové hmotnosti, můžete přejít do fáze 3, udržovací fáze. Pro každou fázi diety jsou k dispozici dva týdny vzorových jídelních plánů a desítky receptů. Je to dieta navržená tak, aby vám pomohla změnit vaše stravovací návyky k dobrému a zlepšit vaše zdraví. Nízkotučná a bohatá povaha stravy zaměřené na fazole znamená, že je velká šance, že tímto způsobem zhubnete. Účastníci studie, publikované v pondělí v časopise Nature Medicine, nosili sledovače aktivity orlistat vedlejší efekty nejméně 10 hodin denně a umožnili výzkumníkům přístup k jejich elektronickým zdravotním záznamům po několik let. Během dovolené budu používat stahovací pásy orlistat 120mg generika každé druhé ráno a chodit po hotelových schodech alespoň dvakrát denně.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *